İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuaförüm Sensin 25 Haziran 2019 Show Tv’de Saat Kaçta?

Saat : 12:45 – 16:00 (195 dakika)
Tür : Eğlence

Kuaförüm Sensin 25 Haziran 2019 Saat Kaçta?

Kuaför’üm Sensin’de bugün kuaför Hayat Bölükbaşı, makyöz Özlem Kurt, model Fethiye Hocaoğlu’dan oluşan birinci takım, kuaför Suat Çiritçi makyöz Ceyda Cahide Karyalı model Ece Yıldız’dan oluşan ikinci takım, kuaför Mustafa Batur makyör Tunahan Dede model Melisa Çiçek Fidan’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Uğur Yıldız, makyöz Dilek Öz, model Demet Öz’den oluşan dördüncü takım baby shower saçı ve makyajı yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin 25 Haziran 2019 Show Tv'de Saat Kaçta
Kuaförüm Sensin 25 Haziran 2019 Show Tv’de Saat Kaçta

Show TV Yayın Akışı

02:45 GELİN EVİ

04:15 GÜLÜMSE YETER

06:15 GÜLÜMSE YETER

08:00 GELİN EVİ

10:00 KENDİNE İYİ BAK

12:00 LEZZET YOLCULUĞU

12:45 Kuaförüm Sensin 25 Haziran 2019 Saat Kaçta?

16:00 YENİ GELİN

18:45 SHOW ANA HABER

Show TV Yayın Akışı Hakkında Bilgiler

Türkiye’de özel televizyonculuğun en önemli yapı taşlarından olan Show TV, 1 Mart 1991 tarihinde Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuştur. Tüm jenerikleri ve cıngılları orada hazırlanmış ve yıllarca hafızalara kazınmıştır. “Başka Bir Alem” sloganı ile yola çıkmış, bir yıl sonra Türkiye’de yayına başlamış ve bu zamana kadar yaptığı işler sayesinde popülaritesini hiç kaybetmemiş olan kanalın ilk genel müdürü, ünlü gazeteci Güneri Civaoğlu’dur. Show TV, 1999 yılında Çukurova Grubu’na satılmış, 2013 yılında TMSF tarafından el konmuş ve daha sonra Ciner Grubu’na satılarak bu güne gelmiştir.

Türkiye’nin majör kanallarından biri olan Show TV yayın akışı açısından, tıpkı şu anki logosu gibi, en renkli kanal olmuştur. Haber, müzik, yarışma, spor, magazin ve eğlence programları her zaman ses getirmiş, film ve dizileri hep çok izlenmiştir. Yabancı formatlı yarışmaların, fark yaratan iç yapımların ve 1993 yılında kurulan kardeş kanal CINE5’in filmlerinin bu konuda büyük katkısı olmuştur.

1992 yılında Mehmet Ali Birand ile haber bülteni yayınına başlayan Show TV’de Türkiye’nin en önemli haber spikerlerinden Gülgün Feyman, kusursuz sunumu ile her akşam geniş bir kitleyi ekran karşısına kilitlemiştir. Reha Muhtar ise 1996-2002 yılları arasında haberciliği başka bir yere taşımıştır. Haberin en önemli isimleri; Mehmet Ali Birand 32. Gün, Uğur Dündar ise Arena ile gündeme yön vermiş, Ali Kırca ve Ufuk Güldemir gibi önemli haberciler de haber merkezini yönetmişlerdir.

Yerli ve yabancı birbirinden renkli Show TV dizileri zirveden hiç inmemiştir. Şehnaz Tango, Ekmek Teknesi, Varsayalım İsmail, Örümcek, Deli Yürek, Küçük İbo, Bizimkiler, Sıdıka, Dadı, Tatlı Hayat, Türk televizyonlarının unutulmaz dizileri olarak hafızalara kazınmış, yine 90’lı yıllarda S.W.A.T., Simpsonlar, Seinfeld, Sıkı Dostlar ve Yalan Rüzgarı gibi yabancı diziler de ekranı kasıp kavurmuştur.

Show TV programları hiç unutulur mu? Spor ve magazini harmanlayan Televole, özel hayatın perdesini aralayan Biri Bizi Gözetliyor, güçlüyü ödüllendiren En Zayıf Halka ve genel kültüre doyduğumuz Passaparola. Ülkemize birçok ünlü oyuncuyu kazandıran Türkiye’nin Yıldızları da yayımlandığı yıllarda büyük ilgi toplamıştır. Ayrıca 1992-1999 yılları arasında yapılan haber programı Sıcağı Sıcağına, türünün ilk örneği olmuş ve büyük ilgi görmüştür. Sabah Şekerleri ise yayımlandığı yıllarda evlerin vazgeçilmez misafiri olmuştur.

Televizyonun altın çocuğu Acun Ilıcalı da iş hayatına Show TV’de spor muhabiri olarak başlamıştır. 2002-2006 yılları arasında Acun Firarda isimli programı yapmış, hızlı bir şekilde zirveye tırmanmıştır.

Yapımları ile neredeyse Türk halkının yaşamına yön veren Show TV haftalık yayın akışı ile her zaman dopdolu. En kaliteli programlar, en sevilen diziler, hasılat rekorları kıran filmler ve her zaman doğru haber. Peki ne zaman ve hangi saatte? Yüzlerce kanalın ve programın arasında oradan oraya savrulmak yerine, neyi ne zaman izleyeceğinize karar vermek artık çok kolay.

Show TV’de bu akşam neler var diye merak ediyorsanız tvyayinakisi.com’a göz atmanız yeterli. Nerede olursanız olun, 7 gün 24 saat yayın akışını öğrenebilirsiniz. Tvyayinakisi.com’un en büyük farkı; güncel ve ücretsiz olması. Yayın saatinde bir değişiklik mi olmuş? Anlık güncellemeler sayesinde sevdiğiniz programların gerçek yayın saatini hemen öğrenebilir, seçtiğiniz kanallarla uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz. Akıllı menüsü sayesinde istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilir, günlük reytingleri takip edebilir ve mercek bölümünde sevdiğiniz dizilerin fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Kaynak: www.tvyayinakisi.com/show-tv-yayin-akisi

Yorumlar kapatıldı.